Zaloguj / Zarejestruj Wersja polska  English  Deutsch  Français 
Firma      Koncepcje      Produkty i usługi      Mapa strony      Kontakt      Serwer mapowy
Produkty i usługi
Usługi
Dane
Downloads
Cennik
Zamówienia
 
 

OprogramowanieGeovertical Map Serwer

Geovertical Map Serwer jest sieciowym serwerem map. Umożliwia tworzenie aplikacji mapowych zarówno w technologiach Internetowych oraz lokalnych.

Geovertical Map Serwer składa się z modułu mapowego pracującego jako Windows Serwis, bazy danych SQL Serwer (w małych i lokalnych konfiguracjach jest to darmowa baza MSDE) oraz modułu komunikacji. Użytkownicy mogą korzystać z serwera mapowego z różnych platform systemowym dzięki zastosowaniu prostych oraz zróżnicowanych mechanizmów dostępu.

Właśnie dzięki takiemu podejściu, możliwe jest stosowanie różnorodnych technologii w oprogramowaniu serwisu (PHP, ASP, ASP.NET, Windows Forms).

Protokoły komunikacji:

  • Dostęp standardowy przy pomocy protokołu SOAP,
  • Dostęp uproszczony przy pomocy protokołu http,
  • Dostęp bezpośredni przy pomocy bibliotek interfejsu dostępu.


Więcej informacji technicznych znajdą Państwo w dokumentacji technicznej serwera.

Geovertical Geo Serwer

Geovertical Geo Serwer jest sieciowym serwerem geokodowania i lokalizowania. Podobnie jak serwer mapowy umożliwia tworzenie aplikacji w technologiach Internetowych oraz lokalnych.

Geovertical Geo Serwer składa się z modułu geokodowania pracującego jako WebService oraz bazy danych SQL Serwer przechowującej dane adresowe (dla małych ilości danych może to być darmowa baza MSDE).

Analogicznie do Geovertical Map Serwera użytkownicy mogą wykonywać zapytania z różnych platform systemowych oraz z wykorzystaniem tych samych, co w serwerze mapowym protokołów dostępu.

Połączenie aplikacji Geovertical Map Serwer oraz Geovertical Geo Serwer jako jeden zintegrowany serwer GIS daje potężne narzędzie analiz przestrzennych.

Więcej informacji technicznych znajdą Państwo w dokumentacji technicznej serwera.

Geovertical Geocoder Komponent

Geovertical Geocoder Komponent jest narzędziem programistycznych umożliwiającym wygodną i szybką implementację aplikacji geokodującej korzystającej z serwera Geovertical Geo Serwera.

Komponent dostępny jest w najnowszych technologiach firmy Microsoft (.NET 1.1 lub 2.0). Razem z komponentem dostarczamy kody źródłowy (c#), umożliwiając tym samym bezpośredni dostęp do funkcjonalności komponentu oraz możliwości modyfikacji oraz rozbudowy istniejących elementów.

Geovertical Geocoder Komponent jest komponentem .NET, który integruje się ze środowiskiem programistycznym Microsoft Visual Studio .NET (2003 lub 2005).

Geovertical MapView Komponent

Geovertical MapView Komponent jest narzędziem programistycznych umożliwiającym wygodną i szybką implementację aplikacji mapowej korzystającej zarówno z serwerów Geovertical Map Serwer oraz Geovertical Geo Serwer.

Komponent dostępny jest w najnowszych technologiach firmy Microsoft (.NET 1.1 lub 2.0). Razem z komponentem dostarczamy kody źródłowy (c#), umożliwiając tym samym bezpośredni dostęp do funkcjonalności komponentu oraz możliwości modyfikacji oraz rozbudowy istniejących elementów.

Geovertical MapView Komponent jest komponentem .NET, który integruje się ze środowiskiem programistycznym Microsoft Visual Studio .NET (2003 lub 2005).

Geovertical I-MapView Komponent

Geovertical I-MapView Komponent jest narzędziem programistycznych umożliwiającym wygodną i szybką implementację aplikacji mapowej w technologii Internetowej ASP.NET (.NET 1.1 lub 2.0). Podobnie jak wersja lokalna dostarczany jest z kodami źródłowymi.

Geovertical I-MapView Komponent jest komponentem .NET, który integruje się ze środowiskiem programistycznym Microsoft Visual Studio .NET (2003 lub 2005).

Przeglądarka obiektów

Przeglądarka obiektów jest aplikacją lokalną przeznaczoną na potrzeby zarządzania obiektami klienta. W powiązaniu z prezentacją map oraz zintegrowanym środowiskiem wizualizacji danych o obiektach aplikacja umożliwia na bezpośrednią analizę potrzeb oraz rozmieszczenia obiektów w punktach przez samego klient.

UWAGA: Istnieje możliwość integracji Geovertical Map Serwera do Internetowej wersji przeglądarki.

(c) copyright 2004 Geovertical