Zaloguj / Zarejestruj Wersja polska  English  Deutsch  Français 
Firma      Koncepcje      Produkty i usługi      Mapa strony      Kontakt      Serwer mapowy
Produkty i usługi
Dane
Oprogramowanie
Downloads
Cennik
Zamówienia
 
 

UsługiWiększość oferowanych przez naszą firmę usług realizowana jest z wykorzystaniem Internetu. Takie podejście do problemów mapowych oszczędza czas a zarazem Państwa pieniądze. W celu skorzystania z jednej z wielu usług wystarczy zarejestrować się w naszej bazie danych, wybrać sposób dostępu do zasobów a następnie na podstawie udostępnionej dokumentacji technicznej zrealizować swoje zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usugami oraz dokumentacją techniczną opisującą sposób dostępu do oferowanych usug.


Reklama on-line

Internet to najszybciej rozwijający się kanał marketingowy, o czym świadczą rosnące wydatki na reklamę w sieci, dynamika wzrostu rynku reklamy internetowej oraz stale rosnąca liczba osób korzystających z sieci.

Oferujemy Państwu reklamę on-line w naszym serwisie polegającą na umieszczeniu państwa logo oraz kontaku każdej siedziby biura, sklepu magazytu itp. na mapie, dostępnej przez całą dobę i z każdego miejsca.

Już teraz nasz serwis mapowy może reklamować Waszą firmę w następujący sposób:Oferujemy również Państwu graficzną reklamę dynamicznie umieszczaną po prawej stronie mapy lub bannery umieszczane w oknie rezultatu wyszukiwania, dobierane w zależności od zakresu wyszukiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z usługą i specyfikacją techniczną.

Geokodowanie

Usługa geokodowania polega na wyznaczeniu współrzędnych x,y w układzie odniesienia WGS84, na podstawie przypisanych do nich danych adresowych. Dzięki udostępnionym wyspecjalizowanym narzędziom i sprawdzonym metodom weryfikacji Państwa dane zostaną zgeokodowane szybko i dokładnie. W wyniku geokodowania adresu otrzymujemy informacje o współrzędnych x, y w formacie dziesiętnym oraz w odwzorowaniu WGS84 (Word Geodetic System 1984).


Usługa geokodowania dostępna jest w dwóch opcjach:
 • Usługa wykonywana całkowicie po stronie firmy Geovertical po dostarczeniu danych punktów x, y. Cena zależna jest od ilości dostarczonych danych.
 • Usługa wykonywana samodzielnie w ramach wykupionego abonamentu dostępu do serwera geokodowania / lokalizowania.


Lokalizowanie adresu

Lokalizowanie adresu polega na wyznaczaniu danych adresowych, na podstawie wspórzędnych x,y (w odwzorowaniu WGS84). Odwrotne geokodowanie służy najczęściej monitorowaniu obiektów.

Jeżeli są państwo w posiadaniu wspórzędnych x, y, my powiemy Państwu pod jakim adresem znajduje się ineteresujący obiekt.


Usługa lokalizowania dostępna jest w dwóch opcjach:
 • Usługa wykonywana całkowicie po stronie firmy Geovertical po dostarczeniu danych listy adresów w postaci elektronicznej z rozdzielonymi poszczególnymi elementami adresu (a w szczególności nazwy ulicy oraz numeru budynku - najlepiej bez numeru lokalu).
  Cena zależna jest od ilości dostarczonych danych.
 • Usługa wykonywana samodzielnie w ramach wykupionego abonamentu dostępu do serwera geokodowania / lokalizowania.


Generowanie map

Usługa generowania map polega na udostępnieniu poprzez sieć Internet pliku graficznego w formacie PNG zawierającego obraz mapy utworzony na podstawie danych serwera mapowego. Położenie, rozmiar oraz dokładność mapy określana jest na podstawie parametrów użytkownika przekazywanych do zlecenia podglądu mapy.


Usługa generowania map jest dostępna jedynie w ramach wykupionego abonamentu dostępu do serwera mapowego.

Wyświetl moje logo

Oferujemy Państwu internetowe mapki poglądowe. W ramach tej usługi mogą Państwo udostępnić potencjalnym lub obecnym klientom lokalizacje obiektów klienta w postaci loga oraz krótkiego opisu każdego z nich."Wyświetl moje logo" można wykorzystać do celów prezentacji wszelkiego rodzaju lokalizacji sieci sklepów, biur, magazynów itp. Usługa pozwala na nowoczesne i efektywne podejście do prezentacji map dojazdu z możliwością nawigowania po mapie. Płacąc jedynie za każde pierwsze otwarcie.


Usługa jest dostępna po podpisaniu umowy dostępu do usługi w ramach której, użytkownik opłaca abonament roczny.


Przykład: Siedziba firmy Geovertical  


Konsultacje

Posiadając wieloletnie doświadczenie jako dostawca rozwiązań GIS oraz map cyfrowych świadczymy usługi konsultacyjne w zakresie:

 • analiz geomarketingowych,
 • projektowania i realizacji systemów GIS,
 • analiz transportowych,
 • internetowych aplikacji mapowych: projektowanie i realizacja ,
 • konwersji danych mapowych pomiędzy ukadami współrzędnych.

Tworzenie map cyfrowych

Na życzenie tworzymy cyfrowe mapy wektorowe na podstawie danych dostarczonych przez klienta lub specjalizowane mapy wykonywane z zastosowaniem technologii GPS oraz odbiorników GPS.

Wykonujemy mapy cyfrowe w każdym formacie (MapInfo, ESRI - Shape files i inne), w dowolnym układzie współrzędnych oraz odwzorowaniu. Wykonujemy również konwersję danych mapowych pomiędzy formatami oraz odwzorowaniami.

Warunki współpracy zależą od specyfiki zlecenia i są negocjowane przy każdym projekcie.

Tworzenie oprogramowania

Tworzymy również dowolne oprogramowanie na podstawie specyfikacji klienta. Wykorzystujemy najnowsze technologie oraz środowiska programistyczne .Net firmy Microsoft, aby korzyści klienta z używania oprogramowania były jak największe.

Warunki współpracy zależą od specyfiki zlecenia i są negocjowane przy każdym projekcie.

(c) copyright 2004 Geovertical