Zaloguj / Zarejestruj Wersja polska  English  Deutsch  Français 
Firma      Koncepcje      Produkty i usługi      Mapa strony      Kontakt      Serwer mapowy
polski Koncepcje
Czym jest GIS i mapa cyfrowa
Geokodowanie
Lokalizowanie GPS
Zarządzanie flotą pojazdów
Inne zastosowania
 
 

Mapa w Internecie

mapa polski

W dobie wszechobecnego Internetu trudno nie zauważyć szybko rozwijającego się rynku produktów i usług udostępnianych poprzez sieć Internet. Zwiększenie atrakcyjności oferty przez udostępnienie użytkownikowi interaktywnej mapy lokalizacji oddziałów czy sklepów firmy, zwiększa atrakcyjność oferty wobec konkurencji.

internetowa mapa Polski i europy
Mapa europy / mapa Polski
zobacz w działaniu
Funkcjonalność interaktywnej mapy nie musi ograniczać się jedynie do przedstawienia lokalizacji firmy. Technologie Internetowe umożliwiają w chwili obecnej zaprojektować systemu w taki sposób, aby serwis mapowy umożliwiał pełną funkcjonalność aplikacji typu "desktop". Technologie te doceniły już firmy kurierskie oraz firmy udostępniające monitorowanie obiektów. Twoja firma może również należeć do grona przedsiębiorstw, które wychodzą naprzeciw przyszłości i zaproponować swoim klientom wygodny sposób obsługi lub wyszukania najbliższej lokalizacji oddziału.

Interaktywne systemy mapowe nie wymagają koniecznie zakupu map cyfrowych, czy udostępniania dedykowanych serwerów mapowych. Coraz powszechniejsze staje się wykorzystywanie serwerów usługodawców systemów GIS. Takie rozwiązanie pozwoli ci stosunkowo niskim kosztem (zależnym jedynie od obciążenia serwera - a więc od zainteresowania serwisem) wzbogacić swoją dotychczasową ofertę.

Zastosowanie

mapa europy
Zastosowanie map interaktywnych w Internecie jest w praktycznie nieograniczone. Granice wyznaczają jedynie wizje i wyobraźnia ludzka, (kto pomyślałby kilka lat temu, że dzisiaj banki Internetowe będą miały takie wzięcie). Tym bardziej, że każde zdarzenie umiejscowione jest w przestrzeni, a więc na mapie.


Mapa Polski oraz europy

mapa europy
Z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić państwu wyniki naszej pracy w postaci interaktywnej mapy europy i Polski. Jest to namiastka możliwości, które oferują systemy informacji przestrzennej. Życzymy pomyślnych testów.


(c) copyright 2004 Geovertical