Zaloguj / Zarejestruj Wersja polska  English  Deutsch  Français 
Firma      Koncepcje      Produkty i usługi      Mapa strony      Kontakt      Serwer mapowy
Firma
Profil firmy
Partnerzy
Kariera
Kontakt
 
 

ProjektyBestWay - Route Manager

Przy współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami, przygotowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania transportem dla działu logistyki. System BestWay powstał na podstawie dokumentacji przygotowanej wspólnie z klientem.

Praca działu logistyki, polegająca na planowaniu i harmonogramowaniu tras pojazdów została częściowo z automatyzowana, a system BestWay odgrywa dużą w tym rolę. Integracja systemu z pracującym w przedsiębiorstwie systemem wspomagającym sprzedaż, umożliwia przepływ danych pomiędzy systemami w pełni automatycznie.

Obniżenie kosztów działu oraz całej floty pojazdów klienta, było efektem pełnego wykorzystania systemu.

Serwer mapowy iView / iMap

System Monitorowania Pojazdów naszego klienta był pierwszym tego typu systemem oferowanym na rynku Polskim. Moduł serwera mapowego, który powstał w naszej firmie przez wiele lat pracował bezproblemowo obsługując dziesiątki tysięcy zleceń miesięcznie.

W 2003 roku rozwinęliśmy funkcjonalność serwera mapowego o moduł współpracy z systemem lokalizującym karty SIM (sieci GSM).

Od początku powstania pierwszej wersji serwera mapowego (rok 2002) aplikacja przeszła wiele modyfikacji oraz zmian funkcjonalności. Efektem naszych prac jest najnowszy produkt naszej formy Geovertical Map Serwer.

Reklama Zewnętrzna
Przeglądarka nośników reklam

Na podstawie specyfikacji oraz późniejszych sugestii powstało w 2003 roku oprogramowanie służące prezentacji nośników reklamy zewnętrznej. Aplikacja łączy zalety przeglądarki danych o nośnikach z prezentacją lokalizacji, zakresów widoczności oraz wizualizacją warstwy PRIZM firmy Acxiom. Ponadto, połączenie z serwerem mapowym umożliwiło naszemu klientowi na wzbogacenie swojej oferty o prezentację nośników w Internecie.

(c) copyright 2004 Geovertical